costomer

خانم مشیری – مدیر نوپالب

custmer

صابر خسروی – مدیر برند خسروی

customer

علی شمسایی – مدیر کتاب ملی

رضایت مشتریان ما چگونه حاصل شد؟

در مجموعه سلی گرافیک متخصصین حوزه های مختلف حضور دارند که می توانند شما را در تمامی زمینه های به بهترین نحو راهنمایی و به بهترین نتیجه برسانند. تیم گرافیک ما با تسلط بر کلیه نرم افزارها و ترندهای سال بهترین نتیجه را برای شما رقم می زنند تا محصول و خدمات شما به زیبایی به نمایش گذاشته شود و همچنین تیم برنامه نویسی ما با تکیه بر بروزترین تکنولوژی ها و شناخت کامل طراحی سایت در همه جوانب با شما هم قدم خواهند بود.

تمامی کسب و کارها نیاز به طراحی سایت را احساس کرده اند. با ارائه خدمات تخصصی طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس توسط تیم حرفه ای و با تجربه کسب و کار شما را برای جذب مشتریان دنیای آنلاین همراهی می کنیم.بعد از طراحی سایت با طراحی اپلیکیشن می توانید ارتباط نزدیک تری با مخاطب داشته باشید و آنها را به مشتری دائم خود تبدیل کنید. همگام با تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن iOS شما عزیزان را برای رسیدن به اهدافتان همراهی می کنیم.

بهینه سازی سایت و تولید محتوا برای رساندن سایت به رتبه های برتر گوگل طبق الگوریتم های گوگل کار هر کسی نیست و نیازمند سالها تجربه در این زمینه است.ما با تجربه مناسب در این زمینه سایت شما را به رتبه های برتر گوگل می رسانیم.

امروزه عکس و به خصوص ویدئو توسط مخاطبین مخصوصا در سایت شما بهتر دیده میشود. عکس برداری از محیط کسب و کار شما ، عکاسی صنعتی از محصولات ، ضبط و تدوین ویدئو و ساخت موشن گرافیک خدماتی است که برای بهتر دیده شدن شما ارائه می کنیم.

فهرست